O firmie

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy zgranym i uzupełniającym się zespołem dzięki połączeniu wiedzy, doświadczenia i inwencji. Każdy z naszych działów zajmuje się inną gałęzią z dziedziny BHP. Najważniejsze dla nas są kompetencje naszej kadry, rzetelność, podtrzymywanie długoletnich relacji z klientem oraz dyspozycyjność i pomoc w każdej sytuacji.

Jak pracujemy?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Chcemy aby nasze usługi dawały pozytywne efekty. Nasz zespół tworzą specjaliści z dziedziny ochrony środowiska, bhp i ppoż. oraz ratownicy medyczni, którzy posiadają wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe nabyte w różnych branżach. Organizowane przez nas kursy/ szkolenia są prowadzone w sposób profesjonalny, a przeprowadzane badania środowiska pracy są najwyższej jakości.

Dlaczego my?

Naszym celem jest świadczenie usług najlepszych na rynku. Uważamy, że kwestie związane z bhp nie powinny być tylko formalnością.

Wielu naszych klientów trafia do nas z polecenia. Posiadamy licznych klientów w całym kraju – o czym świadczą nasze referencje. Przygotowywana przez nas dokumentacja co chwilę jest poddawana weryfikacji przez instytucje państwowe tj. PIP, PIS czy WIOŚ, z pozytywnym wynikiem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ciągle się doskonalimy i kształcimy. Lubimy podejmować nowe wyzwania i rozwiązywać wszelkie problemy z którymi borykają się nasi Klienci.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą !